Kup  wyjątkowy  PREZENT  dla  bliskiego  Ci  mężczyzny.   Zadzwoń,  by  dowiedzieć  się  więcej. 

Według Ajurwedy, istota każdego masażu wiąże się z ruchem energii w ciele.

Masaż  ten skupia się na stymulacji 107 witalnych punków Marma, rozmieszczonych w całym ciele człowieka. Celem jego jest przywrócenie
harmonijnego przepływu energii życiowej - Prana, krążącej w Nadi – kanałach rozprowadzających ją do wszystkich narządów i obszarów ciała. Na linii kanałów Nadi, w miejscach koncentracji Prany, znajdują się właśnie owe punkty energetyczne Marma.

Zabieg Celebrations of Veda stymuluje i odblokowuje te punkty, poprzez specjalną technikę masażu i leczniczy olej ajurwedyjski oraz olej szafranowy, które przenikając głęboko, rozluźnia spięte ciało i poprawia cyrkulację wszelkich życiodajnych płynów i energii. W wyniku blokad w przepływie życiowej energii, odczuwamy osłabienie sił witalnych i ogólne zmęczenie. Jesteśmy wtedy bardziej narażeni na stres, wywołujący bóle i zesztywnienie mięśni. Masaż ten oczyszcza nas i uwalnia od negatywizmów. Odblokowuje przepływ energii, komórki ciała odnawiają się, przywracając organizmowi prawidłowe funkcjonowanie. Jest to niezwykle energetyzujący masaż, który wzmacnia mięśnie i więzadła, redukuje stres i głęboko uspokaja umysł.

Przywrócenie harmonijnego przepływu energii dzięki masażowi Celebrations of Veda, prowadzi nas do fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.

Czas trwania masażu: 60 min.
Cena masażu: 490 zł.

Copyright (c) Indigospa 2013-2016. All rights reserved.